
Чоловічий чорний посилений антивітер зонт повний автомат Три слони на 16 карбонових спиць
949 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7566
Чоловічий чорний посилений антивітер зонт повний автомат Три слони на 16 карбонових спиць складний
Парасолька чоловіча Три слони не тільки захистить вас від негоди, але й стане стильним доповненням вашого одягу. Аксесуар виконаний у чорному кольорі, який є найпопулярнішим серед чоловіків.
Посилена парасолька має вбудовану систему антивітер та 16 карбонових спиць (5 сегментів карбону + 3 сегменти (закінчення)), що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру та шторму. Купол виготовлений із щільної тканини. Барвники високої якості надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Парасолька автоматичного типу легко складається та розкладається одним натисканням на кнопку. Для зручності використання, вона оснащена прогумованою ручкою, яка дуже комфортно лежить у руці.
Матеріали, з яких виготовлені спиці, неодноразово обробляються спеціальними складами, які роблять їх ще довговічнішими. Чоловіча парасолька Три Слони чудово підкреслить ваш індивідуальний стиль!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 650 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
- Ціна: 949 ₴






