
Антивітер парасолька автомат на 12 спиць посилена жіноча від дощу складна Три слони червона (3025/3)
849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3025/3
Антивітер парасолька Три слони автомат на 12 спиць посилена жіноча якісна міцна від дощу складна стильна красива червона
12 посилених спиць 4 сегмента
Парасолька не вивертається і не ламається при вітрі.
Можна йти спокійно, а не боротися із погодою.
Система «Антивітер»
Купол гнеться під поривами вітру і повертається назад -
ніяких поломок та стресу
Великий купол із сатину - 103 см
Надійно захищає:
- зачіску
- плечі
- сумку
Купол парасольки виготовлений із сатину — щільного, гладкого матеріалу з легким блиском, який ефективно відштовхує воду. Швидко висихає, зберігає гарний вигляд і забезпечує надійний захист від дощу.
Автоматичне відкриття
Відкривається однією кнопкою – зручно, якщо в руках сумка чи телефон.
Міцний та акуратний зовнішній вигляд
Парасолька виглядає стильно і дорого, підходить:
- для роботи
- для прогулянок
- для повсякденного образу
Чохол в комплекті
Після дощу парасольку можна:
акуратно прибрати у чохол
покласти в сумку без води та бруду
👉 Більше ніяких мокрих сумок та плям всередині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Червоний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 530 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
- Ціна: 849 ₴




